MAGIC FREDDIE Romigares

Rodowód

Wystawy

Ta strona poświęcona jest pamięci
Magic Freddie'ego Romigares

Magic Freddie, czyli po domowemu po prostu Freddie, był pieskiem rasy Cavalier King Charles spaniel maści blenheim, który urodził się 5 września 2010 roku w hodowli "Romigares" Pani Renaty Studzińskiej. Był jednym z dwóch szczeniaków urodzonych przez GEORGINĘ Romigares. Ojcem Freddie'ego był champion Timsar MASTER STORMMAKER on Azalea (czyli Fred), którego właścicielką jest Pani Małgorzata Juszczyk.

Bratem Freddie'ego jest Magic George Romigares i tak jak on jest maści blenheim.

Po nieoczekiwanej śmierci 9-letniego Basterka zdecydowaliśmy się na kolejnego Cavaliera. I tak oto 20 listopada 2010 roku, w wieku 2 miesięcy, w naszym domu zamieszkał właśnie Freddie. Marlen początkowo nie przepadał za nowym towarzyszem. Uciekał przed nim, starał się unikać jego towarzystwa. Jednak po kilku dniach chłopaki zaprzyjaźnili się ze sobą. Razem bawiły się, ganiały, prowokowały do zabawy.

Freddie praktycznie od razu pokazał nam swój charakterek. Gryzł i szczekał na wszystko, co napotkał na swojej drodze, ciągnął Marlena za uszy, ogon...

Freddie i Marlen codziennie się bawili. Był z niego niesamowity gaduła, głośniejszy nawet od Marlena...

Fred bardzo przeżył śmierć Marlenka. Zmienił się nie do poznania. Mała czarna kulka, czyli Kubuś, trochę go rozruszała, jednak Fred do końca pozostał poważny i powściągliwy.

Pożegnaliżmy go w wieku 9 lat. Przegraliśmy z chorobą... Śpij spokojnie, Misiu...


Strona główna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ostatnia aktualizacja: 27.06.2021
© 2003/2021 http://basterki.strefa.pl - Basterkowo